Ana sayfa

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd

iyi kalite Elektrik Gücü Kutbu satış için
iyi kalite Elektrik Gücü Kutbu satış için
The quality of 230kV Steel Poles is very good and we are satisfied with its production performance, early delivery and good technical service.

—— ROLAND T. GESTOSANI

Thanks for your high quality lighting poles and early delivery. You are our good OEM factory, hope we could cooperate more with each other.

—— COSLEE AUSTRALIA

Ben sohbet şimdi

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd

1 2 3 4 5
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
Company Gate Office Building Factory Profile Yard Workshop

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : JSHG
No. Çalışanları : 101~200
Yıllık satış : 10Million-50Million
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 10% - 20%
17 Yılın Üzerinde Deneyimle
1998 yılında kurulan Jiangsu Hongguang Çelik Pole Co Ltd (JSHG) çeşitli çelik direkleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Hava yolları, hava limanları, limanlar ve rıhtımlar, depolar, otoparklar ve stadyumlarda yaygın olarak kullanılan aydınlatma için enerji iletim endüstrisi, yüksek direkler ve aydınlatma direkleri için iletim çelik kuleleri ve direkleri ve trafo merkezleri gibi çeşitli ürünlerin imalatını yapmaktayız. füniküler demiryolları için kule direkleri, telekomünikasyon endüstrisi için mikrodalga haberleşme direkleri, aero-jeneratör destek direkleri ve sokak aydınlatma direkleri.

Hacim Siparişlerini Yönetme Yeteneği
Firmamız kayıtlı sermayesi 10.1 milyon dolar olan 65.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. 45.000 metrekare üretim alanı ve 200'den fazla personeliyle, en büyük projelerin bile ihtiyaçlarını karşılama kapasitesine sahibiz. Uzlaşmaz kalite ve projenizin başarısı için, zengin mühendislik kaynakları, güçlü üretim yetenekleri, dikkatli müşteri hizmetleri ekibi, proje yönetimi personeli ve mali gücü var.

Yılda 30.000 MT çelik direği yapma yeteneğine sahibiz. Her biri 2,400T ve 600T büyük ölçekli hidrolik bükme makinelerine sahibiz, bunların her biri büyük ölçekli parçalar ve direk yapılar üretebiliyor. Ayrıca, CNC alev kesme makineleri, otomatik dilimleme kaynak makineleri, plaka yassı makineler, makaslar, otomatik kapanır makineler, otomatik tozaltı kaynak makineleri, otomatik tesviyeciler, otomatik püskürtmeli boru hattı ve ince işleme gibi diğer ileri donanımlara sahiptir. yardımcı makineler.

ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Yönetmeliklerine uymak
Buna ek olarak, tüm çalışanlar tarafından sıkı bir şekilde uygulanan kalite kontrol hedefini ve sonsuz politikamızı oluşturduk. ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001'in üç sistemine geçtik ve hammadde kaynaklı tasarım, üretim, günlük yönetim ve satış sonrası hizmet ile ilgili düzenlemeleri yaptık. JSHG'de kalite basit bir kelime değil, taahhüdümüzdür. Tüm gereksinimlerinizi karşılamaya ve aşmaya, hem bütçenizi hem de zamanlamanızı karşılamak için en yüksek kalitede, uygun maliyetli çözüm sağlamaya adamış bulunuyoruz.


Kapsamlı ve Famous Clinets
Tüm personelin yanı sıra dış destek ve işbirliği çabaları ile ürünlerimiz Çin ve denizaşırı pazarlarda iyi satılmaktadır. Pazarlarımız, Filipinler, Rusya, Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Malezya, Bangladeş, Pakistan, Gana, Liberya, Angola, Nijerya, Kongo gibi ülkeleri kapsamaktadır. Ayrıca, SGCC, NGCP, BPDB, ESKOM, Çin Unicom, Çin Mobil, TEBA, ZTE, CU Aydınlatma (İngiltere), COSLEE Avustralya, Abacus Aydınlatma vb. Gibi pek çok ünlü şirketle ortaklık içindeyiz.

Proje Değişikliklerine Mükemmel, Hızlı Yanıt Veren
Bizimle sipariş verdiğinizde, boru şeklindeki çelik yapıları sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlar ve imal ederiz. Müşteri hizmetine olan bağlılığıyla oluşturulmuş olan projenizin önemli olduğunu ve bu zamanında teslimatın esastır olduğunu anlıyoruz. Ayrıca bir proje sırasında yapılması gereken değişiklikler olduğunu da biliyoruz. Ekibimiz, proje zamanlamanızı korurken, proje değişikliklerine hızlı bir şekilde yanıt vermemizi sağlar.

İletişim bilgileri
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd

İlgili kişi: Ms. Tang

Tel: 86-510-87844156

Faks: 86-510-87843528

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)