Mesaj gönder
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
E-posta sales@hg-steelpole.com Tel: 86-510-87844156
Ev >
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Şirket Profili

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd

MESLEKİ ÜRETİCİ

YÜKSEK KALİTE

  • Çin Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Şirket Profili
  • Çin Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Şirket Profili
  • Çin Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Şirket Profili
  • Çin Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Şirket Profili
  • Çin Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Şirket Profili
Ana pazar: Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
İş Tipi: Üretici , İhracatçı , Şirket ticaret , Satıcı
Markalar: JSHG
çalışan sayısı: 101~200
Yıllık satış: 10Million-50Million
Kuruluş Yılı: 1998
P.c.'yi dışa aktar: 20% - 30%
giriiş
17 Yılın Üzerinde Deneyimle
1998 yılında kurulan Jiangsu Hongguang Çelik Pole Co Ltd (JSHG) çeşitli çelik direkleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Hava yolları, hava limanları, limanlar ve rıhtımlar, depolar, otoparklar ve stadyumlarda yaygın olarak kullanılan aydınlatma için enerji iletim endüstrisi, yüksek direkler ve aydınlatma direkleri için iletim çelik kuleleri ve direkleri ve trafo merkezleri gibi çeşitli ürünlerin imalatını yapmaktayız. füniküler demiryolları için kule direkleri, telekomünikasyon endüstrisi için mikrodalga haberleşme direkleri, aero-jeneratör destek direkleri ve sokak aydınlatma direkleri.

Hacim Siparişlerini Yönetme Yeteneği
Firmamız kayıtlı sermayesi 10.1 milyon dolar olan 65.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. 45.000 metrekare üretim alanı ve 200'den fazla personeliyle, en büyük projelerin bile ihtiyaçlarını karşılama kapasitesine sahibiz. Uzlaşmaz kalite ve projenizin başarısı için, zengin mühendislik kaynakları, güçlü üretim yetenekleri, dikkatli müşteri hizmetleri ekibi, proje yönetimi personeli ve mali gücü var.

Yılda 30.000 MT çelik direği yapma yeteneğine sahibiz. Her biri 2,400T ve 600T büyük ölçekli hidrolik bükme makinelerine sahibiz, bunların her biri büyük ölçekli parçalar ve direk yapılar üretebiliyor. Ayrıca, CNC alev kesme makineleri, otomatik dilimleme kaynak makineleri, plaka yassı makineler, makaslar, otomatik kapanır makineler, otomatik tozaltı kaynak makineleri, otomatik tesviyeciler, otomatik püskürtmeli boru hattı ve ince işleme gibi diğer ileri donanımlara sahiptir. yardımcı makineler.

ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Yönetmeliklerine uymak
Buna ek olarak, tüm çalışanlar tarafından sıkı bir şekilde uygulanan kalite kontrol hedefini ve sonsuz politikamızı oluşturduk. ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001'in üç sistemine geçtik ve hammadde kaynaklı tasarım, üretim, günlük yönetim ve satış sonrası hizmet ile ilgili düzenlemeleri yaptık. JSHG'de kalite basit bir kelime değil, taahhüdümüzdür. Tüm gereksinimlerinizi karşılamaya ve aşmaya, hem bütçenizi hem de zamanlamanızı karşılamak için en yüksek kalitede, uygun maliyetli çözüm sağlamaya adamış bulunuyoruz.


Kapsamlı ve Famous Clinets
Tüm personelin yanı sıra dış destek ve işbirliği çabaları ile ürünlerimiz Çin ve denizaşırı pazarlarda iyi satılmaktadır. Pazarlarımız, Filipinler, Rusya, Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Malezya, Bangladeş, Pakistan, Gana, Liberya, Angola, Nijerya, Kongo gibi ülkeleri kapsamaktadır. Ayrıca, SGCC, NGCP, BPDB, ESKOM, Çin Unicom, Çin Mobil, TEBA, ZTE, CU Aydınlatma (İngiltere), COSLEE Avustralya, Abacus Aydınlatma vb. Gibi pek çok ünlü şirketle ortaklık içindeyiz.

Proje Değişikliklerine Mükemmel, Hızlı Yanıt Veren
Bizimle sipariş verdiğinizde, boru şeklindeki çelik yapıları sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlar ve imal ederiz. Müşteri hizmetine olan bağlılığıyla oluşturulmuş olan projenizin önemli olduğunu ve bu zamanında teslimatın esastır olduğunu anlıyoruz. Ayrıca bir proje sırasında yapılması gereken değişiklikler olduğunu da biliyoruz. Ekibimiz, proje zamanlamanızı korurken, proje değişikliklerine hızlı bir şekilde yanıt vermemizi sağlar.

Hizmet

1. 24 çalışma saatinde yanıtlayın

2. Fabrika Doğrudan Satış

3. 15 Yıldan Fazla Tasarım ve İmalat Deneyimi

4. Hacim Siparişlerini Yönetme Yeteneği

5. Yüksek Kalite ve Düşük Fiyatlı Ürünler

6. Deneyimli Ar-Ge Mühendislerimiz tarafından profesyonel tasarım sağlayın

7. Zengin İhracat Deneyimi

8. ODM, OEM Kabul edilebilir

9. E-posta ile Teknik Destek

10.Arama hizmeti

Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın!

Tarih

1998 yılında kurulan JSHG, çok fonksiyonlu çelik yapı bileşenleri ve direkleri imalatında uzmanlaşmıştır.

2001-2006 yılları arasında JSHG, PRC Tarım Bakanlığı tarafından "Kalifiye İşletmeler" olarak ödüllendirildi.

Ocak 2004'te, Ulusal Enerji Endüstrisi Kule Kalite Kontrol ve Test Merkezi tarafından testi geçtik ve 220KV üretmek için yeterlilik ve konik boru çelik kutup ve 750KV altında ve çelik boru trafo istasyonlarının altında kaldık. Aynı zamanda, iç piyasamız Jiangsu, İç Moğolistan, Hebei, Sincan, Hubei ve diğerlerini kapsamaktadır.

2004'te, JSHG, denizaşırı piyasayı keşfetmek için büyük çaba gösteriyor ve ÇHC'de dış ticaret taytları olan işletmeler için Onay Sertifikası alıyor. Biz çelik boru kutup, yüksek direk, Çin, Rusya, Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Malezya, Bangladeş, Pakistan, Gana, Liberya, Angola, Nijerya, Kongo vb aydınlatma kutup ihraç etti.

2012'de JSHG, Sanayi Bölgesi'nde yeni bir tesise taşındı.

2012'de, Çin Devlet Grid Corporation'ın nitelikli bir tedarikçisi olduk ve yerinde değerlendirme yaptık. Aynı yıl, telekomünikasyon kulesi de testi geçti ve üretim lisansı aldı.

2014 yılında, ISO9001 (kalite), ISO14001

(çevre), OHSMS (işgal sağlıklı ve emniyetli).

2015 yılında, başarılı bir şekilde Çin Güney Gücü Şebekesi ve Çin Kule Co Ltd'nin nitelikli bir tedarikçisi olmak için başvurduk.

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin güven ve desteğiyle firmamız daha fazla çalışacak ve dünyaya geri vermek için birinci kalite ve en iyi hizmeti sunacaktır.

Bizim takım

T burada şirketimizde 198 teknik kadrosu ile profesyonel bir ekiple kurulan 198 personel bulunmaktadır .

% 15'inin banchelor derecesi veya üzeri,% 30'u orta düzey teknisyen muayenesinden geçti. Tüm teknisyen operatörleri, 5 yıldan fazla kaynağa sahiptir ve ayrıca ilgili mesleki eğitim programlarına katılırlar.

AR-GE bölümümüzde 16 mühendis bulunmaktadır. Bu bölümlerin müdürleri ve baş mühendisleri, mekanik olarak ilgili derecelere sahiptir. Ayrıca, yaklaşık 10 yıldır fabrikatör, kalite denetçisi, şef tasarımcısı gibi farklı konumlara sahip tanınmış bir çelik kutup fabrikasında çalışıyorlardı.

Ayrıca kapsamlı satış servisinin satış öncesi, satış ve satış sonrası sorumluluğunu üstlenen güçlü bir Pazarlama ve Sevice ekibimiz bulunmaktadır. Tüm acil durum ve kurulum problemlerini çözme becerisine sahiptirler.

Çalışanlarımız, sözleşme şartlarını yerine getirmek ve yüksek kaliteli ürünler ve tatmin edici hizmet sunmak için kendine güven sahibidir.

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86-510-87844156
Wanshi Sanayi Bölgesi, Yixing Şehri, Jiangsu Province, PR Çin
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin