Mesaj gönder
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
E-posta sales@hg-steelpole.com Tel: 86-510-87844156
Ev >

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Fabrika Üretim Hattı

Fabrika turu
  • Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Fabrika Üretim Hattı
  • Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Fabrika Üretim Hattı
  • Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Fabrika Üretim Hattı
Üretim hattı

İleri Üretim Ekipmanları

JSHG, 2 adet dijital kontrollü düz dikişli çelik boru kutup hattı, 1 dijital kontrol hattı üreten melek çelik hattı, 2 adet plaka açma ve yuvarlama hattı, 3 adet dijital kontrol alev ve plazma kesme makinesi, 4 adet tozaltı kaynak makinası üretim hattı, 16 ağır hizmet tipi kaldırma makinası ve diğer gelişmiş ekipmanlar.

Tüm bunlar yüksek otomatik ve doğrulukta olup, şirketin aracılığıyla önceden tasarım ve teknoloji, yüksek hızlı üretim ve ürün seri hale getirmenin yanı sıra üretim hatlarının etkin kombinasyonunu gerçekleştirmektedir.

JSHG, ISO9001 kalite yönetim sistemini geçti. Ayrıca, profesyonel fiziksel ve kimyasal muayene laboratuarını işler ve X-ışını algılama sistemi, ultrasonik algılama sistemi, ekran görüntüsü evrensel test makinesi, fotoelektrik emisyon spektrumu analizcisinin yanı sıra karbon ve kükürt mikroskopütrisyon analizörü vb. Ile donatılmıştır.

Bu arada, ürünlerin hammaddelerini oluşturan ürünlerin kalite kontrolünü etkili ve sıkı bir şekilde garanti eden, bilimsel ve katı bir qulity düzenleme sistemi oluşturdu.

Fiziksel ve Kimyasal Test Makineleri

Bitmiş Ürün için Önceden Montaj

Ambalaj ve Nakliye

Ar-Ge

JSHG'nin tasarım felsefesi "Tasarım ve teknoloji, profesyonel ve ortak, yazılım ve donanım" dır. Aynı endüstride tasarım kurumları ve şirketler ile yakın işbirliği ilişkisi kurduk. Yakın iletişim ve keşifler yoluyla firmamız, yerli ve yabancı birinci sınıf tasarım yazılımını tanıtan gelişmiş tasarım konseptini almış ve yüksek kalitede personel çekmiştir.

Ar-Ge Departmanında, tasarım önerilerimizin müşterinin talebini karşılayabilmelerini, hatta beklentilerini aşmalarını sağlamak için birçok deneyimli üst düzey araştırma ve tasarım personeli ve katı geliştirme ağı bulunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana, JSHG, konstrüksiyon kutup tasarımı önerileri, güç iletimi endüstrisi, telekomünikasyon endüstrisi, aydınlatma endüstrisi, vb. Gibi çeşitli sektörleri ve alanları kapsayan binlerce konuyu komple ve güçlü teknik destek ve servis güvencesi sağlamak için koymuştur.

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86-510-87844156
Wanshi Sanayi Bölgesi, Yixing Şehri, Jiangsu Province, PR Çin
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin