Tel:
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
MESLEKİ ÜRETİCİ

YÜKSEK KALİTE

Ana sayfa

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Sertifikalar
Çin Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
The quality of 230kV Steel Poles is very good and we are satisfied with its production performance, early delivery and good technical service.

—— ROLAND T. GESTOSANI

Thanks for your high quality lighting poles and early delivery. You are our good OEM factory, hope we could cooperate more with each other.

—— COSLEE AUSTRALIA

 • Üretim hattı

  İleri Üretim Ekipmanları

  JSHG, 2 adet dijital kontrollü düz dikişli çelik boru kutup hattı, 1 dijital kontrol hattı üreten melek çelik hattı, 2 adet plaka açma ve yuvarlama hattı, 3 adet dijital kontrol alev ve plazma kesme makinesi, 4 adet tozaltı kaynak makinası üretim hattı, 16 ağır hizmet tipi kaldırma makinası ve diğer gelişmiş ekipmanlar.

  Tüm bunlar yüksek otomatik ve doğrulukta olup, şirketin aracılığıyla önceden tasarım ve teknoloji, yüksek hızlı üretim ve ürün seri hale getirmenin yanı sıra üretim hatlarının etkin kombinasyonunu gerçekleştirmektedir.

  JSHG, ISO9001 kalite yönetim sistemini geçti. Ayrıca, profesyonel fiziksel ve kimyasal muayene laboratuarını işler ve X-ışını algılama sistemi, ultrasonik algılama sistemi, ekran görüntüsü evrensel test makinesi, fotoelektrik emisyon spektrumu analizcisinin yanı sıra karbon ve kükürt mikroskopütrisyon analizörü vb. Ile donatılmıştır.

  Bu arada, ürünlerin hammaddelerini oluşturan ürünlerin kalite kontrolünü etkili ve sıkı bir şekilde garanti eden, bilimsel ve katı bir qulity düzenleme sistemi oluşturdu.

  Fiziksel ve Kimyasal Test Makineleri

  Bitmiş Ürün için Önceden Montaj

  Ambalaj ve Nakliye

 • Ar-Ge

  JSHG'nin tasarım felsefesi "Tasarım ve teknoloji, profesyonel ve ortak, yazılım ve donanım" dır. Aynı endüstride tasarım kurumları ve şirketler ile yakın işbirliği ilişkisi kurduk. Yakın iletişim ve keşifler yoluyla firmamız, yerli ve yabancı birinci sınıf tasarım yazılımını tanıtan gelişmiş tasarım konseptini almış ve yüksek kalitede personel çekmiştir.

  Ar-Ge Departmanında, tasarım önerilerimizin müşterinin talebini karşılayabilmelerini, hatta beklentilerini aşmalarını sağlamak için birçok deneyimli üst düzey araştırma ve tasarım personeli ve katı geliştirme ağı bulunmaktadır.

  Kuruluşundan bu yana, JSHG, konstrüksiyon kutup tasarımı önerileri, güç iletimi endüstrisi, telekomünikasyon endüstrisi, aydınlatma endüstrisi, vb. Gibi çeşitli sektörleri ve alanları kapsayan binlerce konuyu komple ve güçlü teknik destek ve servis güvencesi sağlamak için koymuştur.

İletişim bilgileri
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd

İlgili kişi: Ms. Tang

Tel: 0086-13861505969

Faks: 86-510-87843528

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
Wanshi Sanayi Bölgesi, Yixing Şehri, Jiangsu Province, PR Çin
Tel:86-510-87844156
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Çelik Boru Kutbu Tedarikçi. © 2016 - 2022 steel-tubularpole.com. All Rights Reserved.